Biz Kimiz?
Talya Bilişim, 20 yılı aşkın süredir yazılım sektöründe teknoloji geliştiren, 3 bölgede ofisi, Türkiye çapında 38 bayisi olan, Türkiye’nin en büyük kamu kurumlarına çözümler üreten, yazılımları aktif olarak 3000’den fazla tesiste kullanılan, ürettiği yazılımları yurt dışına ihraç eden bir teknoloji firmasıdır.
Amacımız, ürettiğimiz yazılımlarla kullanıcılarımızın finansal, operasyonel, ve idari süreçlerini elektronik ortamda detaylı olarak takip etmesini sağlamak, yönetime doğru analizlerle hızlı karar alma ve tam kontrol olanağı sunmaktır.
Elektra Otel Yönetim Sistemi her büyüklükteki otelin tüm departmanları ile birlikte entegre olarak yönetilmesini sağlayacak 28 farklı modülden oluşur. En kapsamlı otel yazılımıdır. Otelin ihtiyacına göre yazılım özelleştirilebilir. Çağrı destek hattı ille 7/24 destek hizmeti verir.  2016 yılı itibariyle 3000 tesisle Türkiye’de en yaygın kullanılan Otel Otomasyonu olan ELEKTRA, pazarında lider konumuna gelmiştir.

 

YAZILIMLARIMIZIN ÜSTÜNLÜKLERİ NELERDİR?
 

– Esnek yapı sayesinde her işletmeye göre adaptasyon yapılması mümkündür.
– İlgili modüller entegre yapıdadır. Böylece tekrarlanan veri girişleri ortadan kalkar, zaman ve emekten tasarruf sağlanır.
– Öğrenmesi kolay, kullanımı pratiktir. Pek çok işlem klavye üzerinden kısa yol tuşlarıyla yapılabilmekte, fare kullanımı asgariye inmektedir.
– Raporlama sistemi çok gelişmiştir. Sınırsız sayıda ve istenilen formatta(excele, kağıda veya web ortamına) raporlama yapılabilir.
– 45 kişiden oluşan uzman teknik ekibimiz 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet verebilmektedir.
– Hizmet verilen sektörlerin değişen ihtiyaçları sürekli izlenmekte ve programlarımız bu doğrultuda sürekli geliştirilmektedir.

© 2017 Elektra Otel. Tüm Hakları Saklıdır.

Click Me